Montáž zabezpečovacích systémů

Provádíme montáž mechanických zabezpečovacích systémů od známých výrobců, jako je zamykání řadící páky, právě tak jako zatím nejhůře překonatelné uzamykání pedálů, zamykání ruční brzdy a dalších mechanických zábran výrazně zvyšujících zabezpečení Vašeho vozidla. Samozřejmostí jsou i různá řešení elektronických zabezpečení od významných firem.

BullocKDEFEND-LOCK

Montáž zabezpečovacích systémů - automatické zablokování pedálů "BULLOCK" nabízí jistou ochranu proti krádeži !

Přednosti:

 • nejvýhodnější řešení k zajištění vozidla proti krádeži
 • nabízí absolutní jistotu
 • není potřebná žádná instalace
 • použitelný pro více typů automobilů planý poplach je vyloučen
 1. bezpečnostní klíč - 2 kusy očíslovaných klíčů (svítící klíč s baterií usnadňuje vsunutí klíče do BULLOCKU uvnitř auta)
 2. šroubovací uzávěr - pro dokonalé uzamčení pedálu lze rameno prodloužit pomocí seřizovacího šroubu
 3. povrchová úprava - jednotlivé části jsou chráněny pozinkováním a práškovým lakem
 4. galvanizace - háky jsou plně galvanizované a odolné proti korozi
 5. materiál - je vyroben z karbonitridové oceli odolné proti řezání a vrtání
 6. zámek - zavírací zařízení má bezpečnostní zámek vyrobený z materiálu, který je odolný proti vrtání
 7. samolepící varovná nálepka - u každého výrobku jsou 2 samolepky na sklo dveří, které poukazují na použití "BULLOCK" ve vozidle

Hodnocen jako nejlepší mechanické zabezpečovací zařízení proti krádeži v Evropě při srovnávacích rezistenčních testech renomovaného anglického motoristického časopisu Autoexpress!

bullock

Satelitní vyhledávací systémy

V dnešní době naše nabídka v zabezpečení vozidel nekončí přídavnými immobilizéry, mechanickými zábranami a podobně. Naopak, přinášíme další revoluční systém dohledu nad vozidlem pomocí jedinečného zařízení montovaného neviditelně do vašeho vozidla.

Již nepotřebujete nákladnou agenturu nad jeho dohledem, protože jakýkoliv pohyb či aktivace alarmu jsou přeneseny v okamžiku na váš mobilní telefon. Připojením na internet pak můžete okamžitě vidět a sledovat aktuální pozici i pohyb vašeho vozidla včetně doplňkových údajů o rychlosti a podobně. Můžete tak mít pod kontrolou za paušál již od 10,-Kč měsíčně své auto, auta svých zaměstnanců, ale třeba i dětí. Není nemožné sledovat pohyb svých domácích mazlíčků, lodí, motocyklů a prakticky čehokoliv. Naše zařízení navíc umí ve vozidle ovládat cokoliv pomocí SMS, včetně možnosti zablokování vozidla ve chvíli, kdy chcete zabránit odjezdu třeba i oprávněné osobě. Toto vozidlo zůstane zcela paralyzováno až do další (uvolňující) SMS.

Další předností je v husté a vysoké zástavbě, podzemních garážích a v místech bez GPS signálu, možnost o něco méně přesné, ale velice komfortní lokalizace pomocí GSM.

Pro služební vozidla je zde možnost generování knihy jízd.

Údaje o pohybu a přesné poloze jsou pak několik měsíců zpětně kdykoliv k nahlédnutí oprávněné osobě.