Revize a montáž plynových pohonů - LPG

"Levněji se domů nedostanete" je nejen sloganem nejvýznamnější firmy v této oblasti a to Italské Tartarini, ale i jednoznačně holou skutečností. Necelá polovina ceny plynu oproti benzínu (dnes už i nafty) se u nejmodernějších systémů sekvenčního vstřikování, na které se zaměřujeme zejména, stává nepřekonatelnou v přepočtu spotřeby v Kč na jeden kilometr. Ani nejlepší diesel nedokáže jezdit až za 0,50 Kč na kilometr, viz www.lpg.cz - Ceny plynu - Evropa.

Řídící jednotka sekvenčního vstřikováníReduktor sekvenčního vstřikováníFiltr FGM 03 Tartarini AutoVstřikovače Tartarini AutoMAP senzor

1. Řídící jednotka sekvenčního vstřikování.
2. Reduktor sekvenčního vstřikování
3. Filtr FGM 03 Tartarini Auto.
4. Vstřikovače Tartarini Auto.
5. MAP senzor

Ve spolupráci s ostatními firmami vyrábějícími komponenty k tomuto zařízení se z plynového pohonu stává bezproblémový a bezpečný systém. Který využívá plně elektroniku řízení motoru benzinového a těsně před vstřiknutím přesného množství benzínu zasáhne řídící jednotka plynu, která trysku benzínu uzavře a vstřikne odpovídající množství plynu. Takže žádné přídavné méněcenné zařízení, ale plně kompatibilní systém trvale komunikující s managementem motoru. Přejímajícím veškeré informace složitých zařízení pro bezchybný provoz s vysokou účinností včetně splnění emisních norem Euro IV. Zmíněné zařízení Vám jsme schopni nejen zamontovat do vašeho vozidla, ale díky naší diagnostice i vyladit řídící jednotku plynu k optimálnímu výkonu, provádět plnohodnotný servis včetně záručních i pozáručních oprav a pochopitelně REVIZE všech plynových systémů.