Již od roku 2005 neseme prestižní označení Partner České pojišťovny. Tohoto titulu jsme již dosáhli  i u dalších dobrých pojišťoven, jejichž počet se stále rozrůstá a tím umožníme i dalším zákazníkům služby donedávna těžko představitelné. V případě pojistné události nahlásí poškozený telefonicky na čísle 844 114 114 (účtováno jako místní hovor) pojistnou událost, označí nás jako smluvního opravce pojišťovny a spolu s číslem pojistné události předá vozidlo do naší provozovny nebo nás kontaktujte hned po nehodě a my zařídíme vše za Vás, včetně nahlášení škody naší horkou linkou.

My zařídíme vše ostatní, včetně (ve většině případů) proplacení opravy a zákazník si pouze vyzvedne vozidlo perfektně připravené k dalšímu provozu. Provádíme klempířské a lakové opravy se zárukou kvality a dokonalým ošetřením všech opravovaných částí tak, abychom minimalizovali negativní dopad oprav na celkovou životnost a užitnou hodnotu automobilů.

Česká Pojišťovna

direct pojištovnauniqaGENERALI

Od konce roku 2008 se úspěšně rozvíjí partnerství s výše uvedenými pojišťovnami s vysokým standardem služeb a komplexním servisem při likvidaci pojistných událostí, prodeje pojištění, prohlídek vozidel před započetím pojistných vztahů a další služby pod jednou střechou. V jednání jsou nyní i pojišťovny další.

Prozatím spolupracujeme prakticky se všemi pojišťovnami na podobné, prozatím nesmluvní platformě ke spokojenosti našich zákazníků.