Tma nemusí být nepřítel

Pro někoho je jízda v noci radostí, mezi ně patřím i já, pro jiného je však noční můrou. Nemuselo by tomu však možná být, pokud by řidič udělal vše pro zásadu, že nejdůležitějším prvkem aktivní bezpečnosti je dobře vidět.

Starost o světlomety by tedy neměla být okrajovou, ale prvořadou záležitostí. Nákupem podezřele levných žárovek v nespecializovaných prodejnách problém se světly začíná, špatnou montáží žárovky a nesprávným seřízením světel a v poslední době i stále častějším zmatněním skla světlometu to končí. Když se sejde více těchto faktorů najednou, tak je noční jízda hazardem nejen pro vás, ale i pro netušící a mnohdy přehnaně důvěřující ostatní účasníky silničního provozu, zejména pak chodce.

Situace je mnohdy tak špatná, že řidiči aby nejeli doslova krokem, porušují základní pravidlo bezpečnosti a to je jízdou rychlostí vyšší, než je schopnost řidiče zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozled.
Když navíc jedou auta proti a je mokro.......................................................


Je tu však možnost zavčas svěřit svá světla odborníkům stejně, jako to děláte se svýma očima.
Jsme vám schopni poradit, namontovat perfektní žárovky se zvýšenou svítivostí a to až o 150%, světlomety optimálně seřídit a případné matné reflektory zrenovovat.

Originální světlomety nebo světlomety od výrobců dodávajících je do prvovýroby, jsou při zpracování světla vyzářeném perfektní žárovkou daleko přesnější než levné repliky, a proto je renovace originálních světlometů lepší volbou, než jejich unáhlené náhrazení replikami.

Neváhejte, před nastávajícím podzimem přijeďte a uvidíte, že uvidíte!