LPG nejlevnější ježdění

Závratná rychlost ve zdokonalování systémů řízení motoru platí i v pohonu motorů na LPG. Sekvenční vstřikování, přesné a rychlé vstřikovače na kterých jde nově seřizovat dávka individuálně pro každý válec, spolehlivá elektronika plynu plně ovládaná původním managmentem motoru, zaručuje nebývalý komfort za neuvěřitelné provozní náklady. Není výjimkou, kdy vozidla jezdí v přepočtu na peníze jakoby za 2-4 litry benzínu či nafty, či za 0,80 - 1 Kč na kilometr jízdy. Podívejte se na naší sekci LPG, popř. zavolejte a informujte se konkrétně na vaše vozidlo. Dále využijte bezplatné poradny před nákupem vozidla, které uvažujete přestavět na pohon LPG.

Navíc ekonomické úvahy nejsou složité, neboť úspora na 1 km jízdy je dle vozidla minimálně 1-3 Kč na 1 km jízdy. Za jak dlouho se Vám tedy vrátí Vaše investice při Vašich najetých kilometrech za rok?

Vyplatí se investovat reději do špičkových systémů od prémiových výrobců, když rozdíl ceny za přestavbu je jen pár tisíc Kč nebo jít hlavně po ceně zástavby? Takovéto rozhodnutí neděláme většinou na rok, ale na dobu podstatně delší a při rychlosti návratu investice, jízdním komfortu a následném komfortu poskytovaného servisu?

Dalším trumfem pro rozhodování je skutečnost, že Vám jsme schopni provést přestavbu na půjčku. Takže Vás vlastně přestavba nestojí nic, protože pokud jezdíte, tak Vám na měsíční splátky "vydělává" již levnější provoz vozidla. Rozhodnete si sami jak dlouho chcete splácet aby platilo - co ušetřím, to zaplatím.

Neposlední devizou je i obrovský počet čerpacích stanic LPG nejen u nás, ale po celé Evropě, nijak nelimitující, nenutící k zajížďkám, k hledání či jinému omezování.