Úprava pracovního režimu

 

Po dobu trvání ohrožení pandemií koronaviru přistupujeme k úpravám pracovního režimu.

Od 23.3. do 27.3.2020 bude provozovna pro veřejnost zcela UZAVŘENA. Práce budou probíhat jen na zakázkách vozidel již převzatých a na úpravách a opravách vnitřních prostor provozovny autoservisu.

Provoz kanceláře však bude po celou pracovní dobu zachován na tel. lince 326 772 687 pro možnost plánování, poradenství, pro akutní záležitosti i pro administrativní úkony při řešení pojistných událostí.

Po této době bude přístup umožněn pouze na volné prostranství ve venkovních prostorách provozovny, kde budou vyřízeny veškeré formality. Vozidla budou fyzicky přebírána  před provozovnou technikem v ochranných prostředcích a následně dezinfikována. Po ukončení prací na vozidle bude u vozidla znovu dezinfikován  interiér, klíček a vnější kliky. Teprve potom bude předáno zákazníkovi. Interiér bude dezinfikován ozonem. Vstupní dezinfekce bude automaticky přiúčtována k zakázce, výstupní pak bude provedena na naše náklady. Totéž platí v opačném pořadí i pro půjčování náhradních vozidel.

Prosíme tedy naše zákazníky, aby tolerovali snížení komfortu, nesnažili se porušovat zákaz vstupu do vnitřních prostor a nevyžadovali zakázky na počkání s výjimkou služeb pneuservisních, které budou probíhat ve zvláštním režimu a dalších služeb individuálně domluvených. Platby za provedené služby budou preferovány bezhotovostním způsobem.

Také v této době nebude prováděn Pick-up servis či odvoz zákazníků a to jak vozidly zákazníků tak našimi vozidly, což platí i o zkušebních jízdách se zákazníky před opravou nebo po jejím dokončení.

Prosíme také o minimalizaci osobních kontaktů a upřednostnění kontaktů telefonických či e-mailových. - Chráníme sebe i vás a zvládnout to můžeme jedině společnými silami a kázní.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci co nejdříve v lepších časech.