Nepodceňujte kontrolu svého vozidla před dovolenou

Víteže podle průzkumu jedné renomované firmy pojede na letošní dovolenou osobním automobilem 74% evropanů? Bude to opětovný rekord v počtu vozidel na silnicích, ale dle průzkumu i statistik minulých let také vyšlo najevo, že řidiči mnohdy až neuvěřitelně zanedbávají kontolu svého vozidla před výjezdem a přitom je dokázáno, že s trochou přípravy je snadné eliminovat nejčastější závady, které mnohdy z banálních příčin dokáží minimálně silně znepříjemnit zaslouženou dovolenou.

Podle hesla "Štěstí přeje připraveným" je nutné připravit nejen sebe, ale i náklad a hlavně vozidlo. No a s tím posledním vám jsme připraveni kdykoliv pomoci.

Za pouhých 570,- Kč včetně DPH vám automobil důkladně zkontrolujeme a to jak podvozkové části, brzdy, provozní kapaliny, elektrickou výbavu, pmneumatiky tak i další součásti. Navíc provedeme na vaši žádost zkušební jízdu, při které zkušený technik může odhalit nejeden blížícíse problém, zejména pak vadná ložiska, tlumiče pérování, nesprávné projevy motoru, spojky a mnoho dalších komponentů.

Investice, která se určitě vyplatí !!!